to top site

Centrum wiedzy

W centrum wiedzy znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące sieci teleinformatycznych, fotowoltaiki oraz systemu smart home. Zapoznaj się z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami.

W centrum wiedzy znajdziesz materiały przygotowane przez specjalistów działów naszej firmy. Dzielą się oni zarówno doświadczeniem, jak i informacjami niezbędnymi do tworzenia nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, smart home, instalacji teleinformatycznych.

  • Okablowanie strukturalne
  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła
  • Smart home
informacje o instalacjach fotowoltaicznych i pomp ciepła

SIECI TELEINFORMATYCZNE

Sieć teleinformatyczna oznacza system okablowania telekomunikacyjnego, umożliwiający realizację określonej konfiguracji połączeń na miarę aktualnych potrzeb, ale z możliwością jego przyszłej rozbudowy i rekonfiguracji.

FOTOWOLTAIKA

Instalacja fotowoltaiczna jest źródłem czystej energii elektrycznej pozyskiwanej bezpośrednio z promieniowania słonecznego.
Wybór fotowoltaiki to świadomy wpływ na poprawę jakości środowiska naturalnego, ale też realna oszczędność dla portfela każdego użytkownika.

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła to alternatywne i ekologiczne źródło energii, która wykorzystywana jest do ogrzewania budynków. Co warto wiedzieć o pompach? W jaki sposób je skonfigurować? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.