to top site

Aktualności

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w naszej firmie! Sprawdź aktualności, wydarzenia branżowe w których uczestniczymy, poznaj nasze sukcesy
i dowiedz się o nowościach w naszej ofercie.

Turbiny wiatrowe w ofercie Emiternet!

9 października, 2023

Z przyjemnością informujemy, że od kilku dni na naszej platformie zakupowej B2B dostępne są turbiny wiatrowe Ecorte, będące elementem działu energetyki wiatrowej. Energetyka wiatrowa to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów OZE w Polsce – chcemy wykorzystać ten potencjał i zaproponować Państwu produkty wysokiej klasy, gwarantujące stabilną pracę, świetne parametry techniczne i wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

emiter szkolenia

Emiter na Targach Energetab 2023

4 września, 2023

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Energetab w Bielsku-Białej 12.09-14.09, gdzie zaprezentujemy nowości w naszej ofercie,
w tym m.in. wakacyjny dom modułowy BRIS z systemem smart home. Idealny do przetestowania i… pokochania!
O dobrą atmosferę na miejscu zadbają nasi przedstawiciele oraz DJ.
Zapraszamy do strefy L5, stoisko 9.

emiter szkolenia

Dział dużych inwestycji

1 września, 2023

Moc energii słonecznej i wiatrowej jest coraz powszechniej wykorzystywana w Polsce. Odnawialne źródła energii pozwalają na ochronę środowiska, jak i portfeli użytkowników. Emiternet – w ramach dużych inwestycji – proponuje rozwiązania, pozwalające na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej zarówno dla małych gospodarstw domowych, jak i dużych przedsiębiorstw.

emiter szkolenia

Dobrze zaprojektowana wydajność czyli o falowniku przyszłości

17 sierpnia, 2023

O falowniku Solplanet nowej serii G2 można napisać wiele, podając liczne argumenty, techniczne i ekonomiczne, przekonujące do jego zakupu. Trzy najważniejsze są następujące: urządzenie jest konkurencyjne cenowo, wydajne, a przy tym wygląda niezwykle efektownie.

emiter szkolenia

Stacje ładowania EVmarki Solplanet

4 sierpnia, 2023

Coraz bardziej na popularności zyskują samochody elektryczne, nic więc dziwnego, że wzrasta również popyt na przydomowe stacje ładowania, ponieważ najczęściej te w zestawie z samochodem nie gwarantują satysfakcjonujących czasów ładowania pojazdu.Jako, że instalacje fotowoltaiczne w ostatnim czasie stają się niemal powszechne, producenci tych systemów proponują również rozwiązania dla użytkowników pojazdów elektrycznych.

emiter szkolenia

Dziękujemy za udział w Solar Energy Expo!

6 czerwca, 2023

Szanowni Państwo, chcieliśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Solar Energy Expo.Dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą naszej firmy.

emiter szkolenia