to top site

Webinaria

Prowadzimy darmowe webinaria z przedstawicielami najpopularniejszych producentów na rynku. Biorąc w nich udział, zdobędziesz wiedzę techniczno-handlową oraz będziesz mógł zadać pytanie prowadzącemu w serii Q&A (pytania i odpowiedzi). Aby wziąć udział, dołącz do nas przez platformę Clickmeeting lub transmisję.

Jakie webinaria wybrać?

Proponowane przez nas szkolenia online dotyczą fotowoltaiki, pomp ciepła, smart home oraz okablowania strukturalnego. Zapraszamy również na webinaria dotyczące nowości w naszej ofercie – turbin wiatrowych.

Jak wziąć udział w wybranym webinarium? To proste – wybierz szkolenie, które Cię interesuje, następnie kliknij „Zapisz się”. Bezpośrednio na stronie wydarzenia zapisz się, podając swoje imię, nazwisko i adres e-mail.

Webinary na zamówienie

Nie możesz wziąć udziału w organizowanych przez nas cyklicznie spotkaniach dotyczących okablowania strukturalnego lub smart home? Nic straconego – proponujemy możliwość zorganizowania webinaru na zamówienie, całkowicie bezpłatnie. Skorzystaj z formularza, wybierz temat webinaru i zostaw informacje kontaktowe. Odezwiemy się niezwłocznie!

Webinaria - sprawdź ofertę najnowszych webinarów Emiternet

Fotowoltaika i pompy ciepła

Pompy ciepła - Dotacje, lista ZUM - przegląd aktualności
26 kwietnia, 11.00

ZAPISZ SIĘ

Smart Home

Integracja falownika hybrydowego Solplanet z systemem Grenton poprzez moduł HTTP i Modbus
24 kwietnia, 9.00

ZAPISZ SIĘ

Integracja falownika hybrydowego Foxess z systemem Grenton poprzez moduł HTTP i Modbus
30 kwietnia, 9.00

ZAPISZ SIĘ

Okablowanie Strukturalne

Okablowanie strukturalne - wskazówki instalacyjne kompendium
23 kwietnia, 9.00

ZAPISZ SIĘ