to top site

Szkolenia smart home

Inteligentny dom to przyszłość – szkolenia smart home pozwolą na lepsze zapoznanie się z jego możliwościami. Smart home, czyli inteligentny system zarządzania domem pozwala na dopasowanie przestrzeni do konkretnych potrzeb. Szkolenia pozwolą zdobyć doświadczenie w projektowaniu i konfigurowaniu instalacji tego typu. Dzięki szkoleniom poznasz topowe produkty i najnowsze technologie.

Czego dowiesz się podczas szkoleń smart home Divus czy Grenton?

Podczas szkoleń omawiamy ogólne informacje o danym systemie, zapoznajemy się z jego specyfiką, projektowana jest prawidłowa instalacja smart home. Omawiamy również tworzenie logiki systemu podczas jego programowania. Najważniejszym zagadnieniem szkoleń jest poznanie możliwości konkretnych systemów, ich integracji z istniejącymi systemami w budynku.

Szkolenia prowadzone są w różnych lokalizacjach Polski, zachęcamy także do uczestnictwa w bezpłatnych webinariach.

Smart home - szkolenia z instalacji i konfiguracji inteligentnych domów.

SZKOLENIA CERTYFIKOWANE

Nasze szkolenia Smart Home łączą w sobie solidną dawkę wiedzy teoretycznej oraz wiedzy praktycznej. Zapraszamy wszystkich instalatorów zainteresowanych nabyciem umiejętności i uprawnień w zakresie projektowania i konfigurowania systemu Smart Home.

SZKOLENIA PRODUKTOWE

Najnowsze technologie, rozwiązania i ciekawe produkty dostępne na polskim rynku - oferowane przez nas szkolenia produktowe to rzeczowa wiedza podana w przystępnej formie.

*W celu zgłoszenia się na szkolenie Divus prosimy o kontakt telefoniczny.