to top site

Turbiny wiatrowe – szkolenia

Energetyka wiatrowa zyskuje w Polsce na popularności. Mamy bardzo dobre warunki do pozyskiwania czystej energii właśnie z wiatru. Aby móc ją wykorzystywać, konieczne są turbiny wiatrowe. Szkolenia oferowane przez nas to rozbudowane rozwiązanie, pozwalające na dokładne zapoznanie się z możliwościami, jakie dają te urządzenia. Dzięki szkoleniom certyfikowanym możemy z bliska przyjrzeć się zagadnieniu energetyki wiatrowej, poznać jej specyfikę.

Turbiny wiatrowe – szkolenia z teorii i praktyki

Szkolenie „Certyfikowany Instalator Turbin Wiatrowych ECOROTE” jest propozycją dla instalatorów oraz osób bezpośrednio pracujących w branży OZE. W kompleksowym szkoleniu zawarliśmy zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Podejmujemy zagadnienia związane z praktycznym wykorzystaniem energii wiatrowej oraz rozwiązania, jakim są turbiny wiatrowe ECOROTE, które znaleźć można na naszej platformie zakupowej B2B.

Szkolenia dotyczące energetyki wiatrowej trwają dwa dni. Przeprowadzamy je w specjalnie przygotowanych przestrzeniach, gdzie umożliwiamy dokładne zapoznanie się z budową i zasadami działania tego urządzenia.

TURBINY WIATROWE - SZKOLENIA

SZKOLENIA CERTYFIKOWANE

Szkolenia certyfikowane łączą w sobie solidną dawkę wiedzy teoretycznej oraz wiedzę praktyczną, Pozytywny wynik egzaminu kończącego kurs pozwala na zdobycie certyfikatu poświadczającego nabyte umiejętności.