to top site

Turbiny wiatrowe – szkolenia

Energetyka wiatrowa zyskuje w Polsce na popularności. Mamy bardzo dobre warunki do pozyskiwania czystej energii właśnie z wiatru. Aby móc ją wykorzystywać, konieczne są turbiny wiatrowe – szkolenia oferowane przez nas to rozbudowane rozwiązanie, pozwalające na dokładne zapoznanie się z możliwościami, jakie dają te urządzenia. Szkolenie certyfikowane pozwoli z bliska przyjrzeć się zagadnieniu energetyki wiatrowej, poznania jej specyfiki.

Szkolenia z teorii i praktyki

Szkolenie „Certyfikowany Instalator Turbin Wiatrowych ECOROTE” jest propozycją dla instalatorów oraz osób bezpośrednio pracujących w branży OZE. Kompleksowe szkolenie obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Podejmuje ono zagadnienia związane z praktycznym wykorzystanie energii wiatrowej oraz rozwiązania, jakim są turbiny wiatrowe ECOROTE.

TURBINY WIATROWE - SZKOLENIA

SZKOLENIA CERTYFIKOWANE

Szkolenia certyfikowane łączą w sobie solidną dawkę wiedzy teoretycznej oraz wiedzę praktyczną, Pozytywny wynik egzaminu kończącego kurs pozwala na zdobycie certyfikatu poświadczającego nabyte umiejętności.