to top site

Fotowoltaika – szkolenia

Fotowoltaika jest zagadnieniem zyskującym coraz większe zainteresowanie w naszym kraju. Instalacje fotowoltaiczne wykorzystywane są zarówno przez duże instytucje, jak i użytkowników indywidualnych. Szukając praktycznej i teoretycznej wiedzy z tego zakresu, zapraszamy na szkolenia z fotowoltaiki. Chcesz zdobyć uprawnienie na certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych (PV) lub szukasz praktycznego szkolenia z zakresu projektowania instalacji? Zapraszamy!

Szkolenia dopasowane do potrzeb

Organizujemy szkolenia techniczno-produktowe wraz z producentami takich marek jak JA Solar, Huawei. Jako Akredytowany Ośrodek UDT organizujemy także szkolenia przygotowujące do egzaminu państwowego oraz szkolenia przypominające, wydłużające ważność certyfikatu UDT.

SZKOLENIA AKREDYTOWANE

Zapraszamy wszystkich instalatorów zainteresowanych rozwojem umiejętności i nabyciem certyfikowanych uprawnień w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji instalacji fotowoltaicznych na szkolenia certyfikowane “Instalator systemów fotowoltaicznych” oraz na szkolenia przypominające.

Szczegóły dotyczące aktualnych rozporządzeń po Covid-19 i ważności certyfikatów UDT - SPRAWDŹ TERAZ

SZKOLENIA PRODUKTOWE

Szeroki wybór szkoleń produktowych, podczas których omawiane są nowości dostępne na polskim rynku, jak również rozwiązania, które wpłyną na jakośc działania tworzonych instalacji.