to top site

Duże projekty

Moc energii słonecznej i wiatrowej jest coraz powszechniej wykorzystywana w Polsce. Odnawialne źródła energii pozwalają na ochronę środowiska, jak i portfeli użytkowników. Proponujemy rozwiązania, pozwalające na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej zarówno dla małych gospodarstw domowych, jak i dużych przedsiębiorstw czy elektrowni. Każdy z naszych projektów jest „szyty na miarę”!

Odnawialne źródła energii

Wierzymy, że odnawialne źródła energii to już nie tylko alternatywa – to rozbudowane możliwości, które powinniśmy wykorzystywać. Niewyczerpane
i odnawialne źródła energii pozwalają na pozyskiwanie energii bez ryzyka zanieczyszczania środowiska. Wykorzystanie instalacji fotowoltaicznych, turbin wiatrowych czy pomp ciepła nie generuje szkodliwych odpadów czy gazów, a urządzenia te pracują stabilnie i bezawaryjnie przez wiele lat. Duże farmy wiatrowe i słoneczne dają olbrzymie możliwości dla gmin, zakładów przemysłowych. Warto wykorzystać ich potencjał.

turbine emiternet

FARMY WIATROWE

Energetyka wiatrowa to jeden z najszybciej rozwijających się elementów odnawialnych źródeł energii w Polsce. Emiter wykorzystuje ten potencjał, proponując wysokiej klasy turbiny wiatrowe. Oferujemy pomoc w wyborze urządzeń odpowiadających określonym potrzebom, stworzeniu projektu, instalacji, wdrożeniu.

Turbiny pionowe Ecorote

Flagowym produktem działu energetyki wiatrowej w ofercie Emiter są turbiny pionowa ECOROTE. Turbiny te odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, cichą pracą oraz wysoką odpornością na uszkodzenia. Atutem turbin ECOROTE są ich zaawansowane funkcje oraz możliwość konfiguracji urządzenia zgodnie z potrzebami.

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Farmy fotowoltaiczne to specjalnie wydzielone obszary, zabudowane instalacjami fotowoltaicznymi o dużej mocy. Takie farmy mogą zasilać zakłady przemysłowe, elektrownie. W ramach naszych dużych inwestycji proponujemy pomoc od etapu projektu, wyboru elementów instalacji, aż po montaż i wdrożenie instalacji.

pharm pv emiternet

Co proponujemy?

Podstawą naszej działalności jest tworzenie całościowych projektów instalacji PV o mocy od 50kW do 100MW.

photovoltaic farm

Nasza praca to spotkania w miejscu planowanej inwestycji celem przeprowadzenia wizji lokalnej, ustaleń szczegółów i analizy obecnej sytuacji, przygotowywanie propozycji rozwiązań inwestycyjnych związanych z OZE dla danego klienta, przygotowywanie i kompletacja dokumentów do złożenia wniosku o przyłączenie.

photovoltaic farm consulting

Proponujemy przygotowanie i podpisanie umowy na wykonanie inwestycji z podziałem na część proceduralną, wykonawczą oraz protokolarno-odbiorczą oraz podpisywanie umów wstępnych, obejmujących zakresem obsługę kompleksowej opieki nad ustalonym modelem rozwiązań.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM

specialist pv

Mateusz Duży
Doradca techniczno-handlowy

+48 453 020 588
mateusz.d@emiter.net.pl