to top site

Duże projekty

Moc energii słonecznej i wiatrowej jest coraz powszechniej wykorzystywana w Polsce. Odnawialne źródła energii pozwalają na ochronę środowiska, jak i portfeli użytkowników. Proponujemy rozwiązania, pozwalające na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej zarówno dla małych gospodarstw domowych, jak i dużych przedsiębiorstw czy elektrowni. Każdy z naszych projektów jest „szyty na miarę”!

turbine emiternet

FARMY WIATROWE

Energetyka wiatrowa to jeden z najszybciej rozwijających się elementów odnawialnych źródeł energii w Polsce. Emiter wykorzystuje ten potencjał, proponując wysokiej klasy turbiny wiatrowe. Oferujemy pomoc w wyborze urządzeń odpowiadających określonym potrzebom, stworzeniu projektu, instalacji, wdrożeniu.

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Farmy fotowoltaiczne to specjalnie wydzielone obszary, zabudowane instalacjami fotowoltaicznymi o dużej mocy. Takie farmy mogą zasilać zakłady przemysłowe, elektrownie. W ramach naszych dużych inwestycji proponujemy pomoc od etapu projektu, wyboru elementów instalacji, aż po montaż i wdrożenie instalacji.

pharm pv emiternet

Co proponujemy?

Podstawą naszej działalności jest tworzenie całościowych projektów instalacji PV o mocy od 50kW do 100MW.

photovoltaic farm

Nasza praca to spotkania w miejscu planowanej inwestycji celem przeprowadzenia wizji lokalnej, ustaleń szczegółów i analizy obecnej sytuacji, przygotowywanie propozycji rozwiązań inwestycyjnych związanych z OZE dla danego klienta, przygotowywanie i kompletacja dokumentów do złożenia wniosku o przyłączenie.

photovoltaic farm consulting

Proponujemy przygotowanie i podpisanie umowy na wykonanie inwestycji z podziałem na część proceduralną, wykonawczą oraz protokolarno-odbiorczą oraz podpisywanie umów wstępnych, obejmujących zakresem obsługę kompleksowej opieki nad ustalonym modelem rozwiązań.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI EKSPERTAMI

photovoltaic farm specialist

Konrad Marzec
Koordynator ds. Projektów

+48 453 020 590
konrad.m@emiter.net.pl
specialist pv

Mateusz Duży
Doradca techniczno-handlowy

+48 453 020 588
mateusz.d@emiter.net.pl