to top site

Pompy ciepła – szkolenia

Nowoczesne pompy ciepła doskonale sprawdzają się jako alternatywne źródło energii. Dzięki ich pracy możliwe jest nie tylko ogrzanie budynku, ale też podgrzanie wody użytkowej. Proponowane przez nas szkolenia dotyczą pomp ciepła dostępnych w ofercie Emiter, ich zastosowania oraz prawidłowej konfiguracji. Wskazujemy także rozwiązania, które pozwalają na jeszcze efektywniejszą pracę pomp.

Pompy ciepła – szkolenia stworzone z myślą o użytkownikach

Szkolenia dopasowane są do potrzeb użytkowników. Podczas szkoleń wnikliwie przyglądamy się dostępnym technologiom oraz rozwiązaniom proponowanym przez producentów (Midea, FoxAir). Szkolenia pozwolą lepiej wykorzystać oferowane rozwiązania i poznać te urządzenia „od podszewki”. Zachęcamy również do zaglądania do zakładki Webinaria, gdzie dostępne są bezpłatne webinary dotyczące pomp.

szkolenia pompy ciepła

SZKOLENIA PRODUKTOWE

Szkolenia produktowe to olbrzymia dawka wiedzy w przystępnej formie. Podczas szkoleń prezentujemy dostępne w naszej ofercie pompy ciepła i magazyny energii, omawiamy ich możliwości oraz funkcje, wskazujemy opcje ich konfiguracji.