to top site

Kategorie

Fotowoltaika

Sieci teleinformatyczne

Wyprzedaże IT

Kabel-Zasilajacy.png

AS/AK501/1,8M

Szafy teleinformat. inne i wyposażenie    Wyprzedaże IT

KABEL ZASILAJACY 220V/16A 1,8 MB

BK_104ADS20.jpg

BK/104ADS20

Adaptery, złącza, akc. do obr. włókien    Wyprzedaże IT

adapter SC SM duplex plastikowy niebieski

cat_icons1230.jpg

BK/104ASM10.C

Adaptery, złącza, akc. do obr. włókien    Wyprzedaże IT

adapter ST MM simplex metalowy okrągły czarny rękaw ceramiczny

BK_11140221.jpg

BK/11140221

Szafy teleinformat. inne i wyposażenie    Wyprzedaże IT

Organizator kabli 19″ z metalowymi uszami 1u, ral 7035

BK_11140300_A                                                                                      .jpg

BK/11140300

Szafy teleinformat. inne i wyposażenie    Wyprzedaże IT

panel dystrybucji napięć 19″/21″ 3u 60mm ral 7035

no image icon

BK/11140502.3

Wyprzedaże IT    EMITER NET

Płyta wypełniajaca 2u ral 9005 czarny

11140521.jpg

BK/11140521

Szafy teleinformat. inne i wyposażenie    Wyprzedaże IT

PŁYTA WYPEŁNIAJĄCA 19″ 3U RAL 7035

cat_icons327.jpg

BK/22QD5620.5

Kable światłowodowe krosowe    Wyprzedaże IT

PATCHCORD LC/PC- SC/PC OM2 (50X125UM) DUPLEX 5M

cat_icons444.jpg

BK/22QD9110.2

Kable światłowodowe krosowe    Wyprzedaże IT

Patchcord ST/UPC-ST/UPC OS2 (9/125um) duplex 2m

cat_icons355.jpg

BK/22QD9660.0,5

Kable światłowodowe krosowe    Wyprzedaże IT

PATCHCORD BKT LC/UPC-LC/UPC OS2 (9/125) DUPLEX 0,5m