to top site

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowyokablowanie strukturalne

POLSKA PÓŁNOCNA

praca mobilna

PRACA MOBILNA

UMOWA O PRACĘ

PEŁNY ETAT

Zakres obowiązków

  • wyszukiwanie firm instalacyjnych z branży okablowania strukturalnego
  • wyszukiwanie i obsługa kluczowych klientów dystrybucyjnych (w północnej części Polski)
  • współpraca z biurami projektowymi i projektantami instalacji (zależy nam na osobie z doświadczeniem w obszarze okablowania strukturalnego lub z pokrewnej branży, ale posiadającej potencjalną bazę klientów, którą mógłby wykorzystać w pracy)
  • organizacja szkoleń, obsługa targów i konferencji
  • współpraca z działami technicznym, handlowym i marketingowym firmy
  • udział w wyjazdach służbowych: spotkania z Klientami, targi branżowe.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako terenowy przedstawiciel handlowy w branży okablowania strukturalnego lub pokrewnej
  • znajomość biur projektowych/instalacyjnych w północnym regionie Polski
  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu instalacji okablowania strukturalnego (lub branże pokrewne; jeśli spełniasz pozostałe warunki, a brak Ci jedynie szczegółowej wiedzy produktowej – jesteśmy otwarci na uzupełnienie braków)
  • gotowość do pracy mobilnej na terenie całego regionu
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, umiejętność wyjścia z inicjatywą

To oferujemy

  • stałe godziny pracy (8.00 – 16.00) od poniedziałku do piątku
  • pracę w zgranym, kilkunastoosobowym zespole
  • komputer, telefon oraz samochód służbowy
  • możliwość wykonywania obowiązków biurowych z naszego biura w Poznaniu – drzwi są dla Ciebie zawsze szeroko otwarte!
  • premia urodzinowa
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną (ponad 75 specjalizacji)
  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę zdrowotną
  • kartę sportową (uprawniającą do korzystania z wybranych obiektów sportowych/rozrywkowych).

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, aplikuj już teraz! Wyślij CV na: emilia.b@emiter.net.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

PS Nie zapomnij dołączyć CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emiter Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"