to top site

Okablowanie strukturalne

Firma EmiterNet posiada w ofercie okablowanie strukturalne do sieci teleinformatycznych (komputerowych), telefonicznych, szerokopasmowych, transmisji audio i video, itp. Proponujemy zarówno okablowanie miedziane (kable UTP, FTP, S/FTP), jak i światłowodowe (światłowody jednomodowe, wielomodowe, OM2, OM3, OM4 itp.).

Okablowanie strukturalne – infrastruktura, dobór elementów

Okablowanie teletechniczne wymaga odpowiedniej infrastruktury, której elementy także znaleźć można w naszej ofercie. Proponujemy kanały i korytka kablowe, puszki elektryczne i instalacyjne, szafy teleinformatyczne, telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe, kolumny biurkowe i podłogowe, puszki podłogowe i blatowe (floorboxy, mediaporty), gniazda zasilające i teleinformatyczne (RJ45, RJ12, HDMI, USB itp.).

W swoim portfolio proponujemy również szkolenia z okablowania strukturalnego, certyfikowane oraz produktowe, pozwalające m.in. uzyskać wiedzę z zakresu wykonywania sieci światłowodowych w budynkach biurowych oraz mieszkalnych.

Klientów indywidualnych zachęcamy do skorzystania z opcji „Projekty instalacji elektrycznych„, dopasowanych do konkretnych oczekiwań i wymagań.

Okablowanie strukturalne, sieci teleinformatyczne.