
Instalacja PV z systemami montażowymi CWL
Program szkolenia
9.00-13.00 część teoretyczna
Informacje o produktach i ich zastosowaniu oraz właściwym doborze w konstrukcjach instalacji dla paneli fotowoltaiki na dachu, na którym będzie się odbywała instalacja.
- Instalacja konstrukcji dla paneli fotowoltaiki na dachu bez balastu z montażem bezinwazyjnym hydroizolacji. Dachy płaskie (pokrycia membrana PVC i papy).
- Dachy skośne produkty systemowe służące do montażu paneli fotowoltaiki (pokrycia blachodachówkami, blachami na zatrzask, blachami na rąbek podwójny, pojedynczy
i blachy trapezowe).
13.00-16.00 część praktyczna
Montaż produktów na zasymulowanych makietach dachów – omówienie błędów wykonawczych.
Cześć praktyczna odbywać się będzie na pokryciach z membrany PVC i papach oraz na blachach profilowanych.
Informacje organizacyjne
- Szkolenie odbywa się w godzinach 9.00-17.30.
- Szkolenie jest bezpłatne.
- Adres szkolenia: Ośrodek szkoleń na terenie zakładu CW Lundberg
58- 200 Dzierżoniów, ul. Strefowa 9.
- Podczas szkolenia zapewniamy napoje i poczęstunek – 13.00 przerwa na obiad.
- Uczestnik otrzymuje pakiet materiałów reklamowych.
- Pod koniec szkolenia każdy uczestnik podchodzi do egzaminu z części teoretycznej
i praktycznej w celu otrzymania licencji uprawniającej do montażu produktów CWL. - Podczas szkolenia jest robione zdjęcie do licencji, która jest imienna.