to top site

Kategorie

Fotowoltaika

Sieci teleinformatyczne

Kable i akcesoria światłowodowe

no image icon

BK/104ADS20

Adaptery, złącza, akc. do obr. włókien    Wyprzedaże IT

adapter SC SM duplex plastikowy niebieski

no image icon

BK/104ASM10.C

Adaptery, złącza, akc. do obr. włókien    Wyprzedaże IT

adapter ST MM simplex metalowy okrągły czarny rękaw ceramiczny

Przepust_kablowy.jpg

BK/11320050

Adaptery, złącza, akc. do obr. włókien    Akcesoria światłowodowe

Przepust kablowy PG16

no image icon

BK/22QD5620.5

Kable światłowodowe krosowe    Wyprzedaże IT

PATCHCORD LC/PC- SC/PC OM2 (50X125UM) DUPLEX 5M

no image icon

BK/22QD9110.2

Kable światłowodowe krosowe    Wyprzedaże IT

Patchcord ST/UPC-ST/UPC OS2 (9/125um) duplex 2m

no image icon

BK/22QD9660.0,5

Kable światłowodowe krosowe    Wyprzedaże IT

PATCHCORD BKT LC/UPC-LC/UPC OS2 (9/125) DUPLEX 0,5m

cat_icons296.jpg

BK/22QD9760.2

Kable światłowodowe krosowe    Kable krosowe światłowodowe

Patchcord LC/APC-LC/UPC OS2 (9/125um) duplex 2m

BK22QP5200.2.jpg

BK/22QP5200.2

Kable światłowodowe krosowe    Kable krosowe światłowodowe

Pigtail SC/PC OM2 50/125 easy strip 2m

BK22QP5600.2.jpg

BK/22QP5600.2

Kable światłowodowe krosowe    Kable krosowe światłowodowe

Pigtail LC OM2 50/125 dł.2mb

EM_11C-LC-APC-2M.png

EM/11C-LC/APC-2M

Kable światłowodowe krosowe    Kable krosowe światłowodowe

Pigtail SM G.652D LC/APC 9/125 easy strip 2m