to top site

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby na stanowisko: specjalista ds. technicznych (sieci teleinformatyczne)

KATOWICE
PORCELANOWA 27

PRACA STACJONARNA

PEŁNY ETAT

UMOWA O PRACĘ

Zakres obowiązków:

  • testy nowych produktów, wydawanie opinii
  • przygotowanie kart katalogowych, klasyfikacja produktów
  • kontrola jakości produktów i współpraca z działem reklamacji
  • udział w pomiarach i odbiorach oraz certyfikacji instalacji
  • wsparcie techniczne dla działów firmy i klientów
  • pomoc w przygotowaniu szkoleń i prezentacji technicznych dla klientów oraz szkoleń wewnętrznych.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w branży okablowania strukturalnego lub pokrewnej
  • wiedza techniczna z zakresu instalacji okablowania strukturalnego (lub pokrewne; jeśli spełniasz pozostałe warunki, a brak Ci jedynie szczegółowej wiedzy produktowej – zapewniamy szkolenia)
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do okazjonalnych delegacji na terenie całego kraju
  • znajomość i umiejętność konfiguracji środowiska pracy Windows
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 – przyda się do czytania i tłumaczenia dokumentacji technicznych.

Mile widziane:

  • świadectwo kwalifikacji SEP do 1kV.

To oferujemy:

  • stałe godziny pracy (8.00 – 16.00) od poniedziałku do piątku
  • pracę w kameralnym zespole, w dogodnej lokalizacji
  • bezpłatny parking dla pracowników, a także przystanek autobusowy i stacja kolejowa w pobliżu
  • wszelkie narzędzia potrzebne do efektywnej pracy – komputer, telefon służbowy
  • szkolenia wewnętrzne, pozwalające na dokładne wdrożenie w strukturę firmy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (jeden dzień w tygodniu)
  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę zdrowotną
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną (ponad 75 specjalizacji)
  • kartę sportową (uprawniającą do korzystania z wybranych obiektów sportowych/rozrywkowych)
  • program nauki języka angielskiego
  • premię urodzinową
  • regularne firmowe integracje, zarówno krótkie spotkania, jak i kilkudniowe wyjazdy.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, aplikuj już teraz! Wyślij CV na: julia.j@emiter.net.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

PS. Nie zapomnij dołączyć CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emiter Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"