to top site

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby na stanowisko: fullstack developer

KATOWICE
PORCELANOWA 23

PRACA STACJONARNA

PEŁNY ETAT

UMOWA O PRACĘ

O PROJEKCIE

Obsługiwane przez nas projekty są połączone ze sobą wspólną bazą Mongo. Wykonujemy zadania związane z obsługą bazy SQL oraz aplikacje pisane w .NET c#. Projekty backend trzymane są na serwerze Linux, dlatego wymagana jest podstawowa znajomość komend Linuxa. Środowisko jest obsługiwane za pomocą pm2. Konieczna jest znajomość języka Java do pisania aplikacji na telefon w programie Android Studio.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe przygotowywanie oprogramowania po stronie frontend (preferowane vue.js lub podobne) i backend (node.js),
  • optymalizowanie, aktualizowanie, rozwijanie oprogramowania,
  • tworzenie aplikacji (Android Studio),
  • przeprowadzanie testów wytworzonego oprogramowania,
  • przygotowywanie raportów i dokumentacji o charakterze technicznym.

Nasze wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Programisty Fullstack,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca m.in. swobodne czytanie zewnętrznych dokumentacji,
  • wiedza na temat UI/UX,
  • znajomość HTML, CSS/SCSS, Javascript na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość PHP i WordPress na poziomie średniozaawansowanym
  • zainteresowanie różnymi językami programowania,
  • znajomość programu Visual Studio Code lub inny,
  • znajomość integracji frontend z backend,
  • znajomość Git.

Mile widziane:

  • znajomość frameworków Javascript: Vue.js oraz Node.js.

To oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole, liczącym do 5 osób
  • pracę na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach, w klimatycznym budynku w dogodnej lokalizacji – w pobliżu piekarnia, restauracja
  • bezpłatny parking dla pracowników, a także przystanek autobusowy i stacja kolejowa w pobliżu
  • wszelkie narzędzia potrzebne do efektywnej pracy – komputer, telefon służbowy
  • szkolenia, pozwalające poznać specyfikę firmy i wdrożyć się w jej styl funkcjonowania
  • częściowa praca zdalna (jeden dzień w tygodniu)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • premia urodzinowa
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę zdrowotną
  • prywatną opiekę medyczną (ponad 75 specjalizacji)
  • kartę sportową (uprawniającą do korzystania z wybranych obiektów sportowych/rozrywkowych)
  • regularne firmowe integracje, zarówno krótkie spotkania, jak i kilkudniowe wyjazdy.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, aplikuj już teraz! Wyślij CV na: julia.j@emiter.net.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

PS. Nie zapomnij dołączyć CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emiter Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"