to top site

Aktualności

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w naszej firmie! Sprawdź aktualności, wydarzenia branżowe w których uczestniczymy, poznaj nasze sukcesy
i dowiedz się o nowościach w naszej ofercie.

Innowacyjne opakowania na kable firmy Emiternet

5 czerwca, 2024

Opakowania na kable sieciowe, choć często niedoceniane, odgrywają kluczową rolę w ochronie, przechowywaniu i organizacji tych niezbędnych elementów infrastruktury sieciowej. Nasze nowe opakowania to przełomowe rozwiązanie, które odmieni sposób, w jaki zarządzasz swoimi kablami.

emiter szkolenia

SPEED MEETING na Battery Forum!

3 kwietnia, 2024

Speed Meeting to przestrzeń stworzona przez nas specjalnie dla spotkań biznesowych podczas targów Battery Forum. Celem Speed Meetingu jest umożliwienie spotkań biznesowych wykonawców, projektantów oraz specjalistów z branży. Zapisz się już dzisiaj!

emiter szkolenia

Odroczona płatność w Emiternet!

9 lutego, 2024

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się na udostępnienie opcji odroczonej płatności. Opcja imoje - płacę później jest już dostępna na naszej platformie B2B.

emiter szkolenia

Diamenty Forbesa 2024

26 stycznia, 2024

Z dumą informujemy, że Emiter został uhonorowany Diamentami Forbesa 2024, zajmując 5 miejsce na liście województwa śląskiego. Diamenty Forbesa przyznawane są najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom w danym regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. To dla nas olbrzymi zaszczyt i motywacja do dalszej pracy!

emiter szkolenia

Targi Solar Energy Expo

28 grudnia, 2023

Od 16 do 18 stycznia zapraszamy Państwa na branżowe targi Solar Energy Expo do Nadarzyna, gdzie będziemy mieli przyjemność prezentować nowości w naszej ofercie.
Na stoisku F3.44 czekać będą na Państwa turbiny ECOROTE, moduły fotowoltaiczne, falowniki i magazyny energii HUAWEI, pompy ciepła. Zaprosimy do naszego modułowego domu BRIS. Mamy również wielką nowość. Jaką? Zobaczycie na naszym stoisku! Zapraszamy!

emiter szkolenia

Turbiny wiatrowe w ofercie Emiternet!

9 października, 2023

Z przyjemnością informujemy, że od kilku dni na naszej platformie zakupowej B2B dostępne są turbiny wiatrowe Ecorote, będące elementem działu energetyki wiatrowej. Energetyka wiatrowa to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów OZE w Polsce – chcemy wykorzystać ten potencjał i zaproponować Państwu produkty wysokiej klasy, gwarantujące stabilną pracę, świetne parametry techniczne i wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

emiter szkolenia

Emiter na Targach Energetab 2023

4 września, 2023

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Energetab w Bielsku-Białej 12.09-14.09, gdzie zaprezentujemy nowości w naszej ofercie,
w tym m.in. wakacyjny dom modułowy BRIS z systemem smart home. Idealny do przetestowania i… pokochania!
O dobrą atmosferę na miejscu zadbają nasi przedstawiciele oraz DJ.
Zapraszamy do strefy L5, stoisko 9.

emiter szkolenia

Dział dużych inwestycji

1 września, 2023

Moc energii słonecznej i wiatrowej jest coraz powszechniej wykorzystywana w Polsce. Odnawialne źródła energii pozwalają na ochronę środowiska, jak i portfeli użytkowników. Emiternet – w ramach dużych inwestycji – proponuje rozwiązania, pozwalające na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej zarówno dla małych gospodarstw domowych, jak i dużych przedsiębiorstw.

emiter szkolenia

Dobrze zaprojektowana wydajność czyli o falowniku przyszłości

17 sierpnia, 2023

O falowniku Solplanet nowej serii G2 można napisać wiele, podając liczne argumenty, techniczne i ekonomiczne, przekonujące do jego zakupu. Trzy najważniejsze są następujące: urządzenie jest konkurencyjne cenowo, wydajne, a przy tym wygląda niezwykle efektownie.

emiter szkolenia

Stacje ładowania EVmarki Solplanet

4 sierpnia, 2023

Coraz bardziej na popularności zyskują samochody elektryczne, nic więc dziwnego, że wzrasta również popyt na przydomowe stacje ładowania, ponieważ najczęściej te w zestawie z samochodem nie gwarantują satysfakcjonujących czasów ładowania pojazdu.Jako, że instalacje fotowoltaiczne w ostatnim czasie stają się niemal powszechne, producenci tych systemów proponują również rozwiązania dla użytkowników pojazdów elektrycznych.

emiter szkolenia