Okablowanie światłowodowe

Kabel światłowodowy zawiera minimum jedno włókno szklane – dzięki czemu jest on odporny na zakłócenia elektromagnetyczne, a sama transmisja światłowodowa jest bardzo szybka. Kable światłowodowe cechuje duża przepustowość i są one wykorzystywane m.in. w telekomunikacji. Okablowanie światłowodowe EmiterNet przeznaczone jest do instalacji wewątrzbudynkowych (kable światłowodowe uniwersalne, w wykonaniu uniepalnionym LSZH, LZ0H, FRNC, kable drop i breakout) lub kable optyczne zewnętrzne do instalacji lokalnych (okablowanie strukturalne) lub dalekiego zasięgu (telekomunikacyjne). W naszej ofercie dostępne są także kable światłowodowe typu drop do instalacji FTTH (FTTx, FTTH, FTTD), w tym instalacji światłowodowych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Proponujemy różnorodne włókna światłowodowe: jednomodowe (standardu G652.C/D lub włókna o niskim promieniu gięcia G657.A1, G657.A2), wielomodowe OM1, OM2, OM3, OM4, itp. Oferujemy również akcesoria do wykonania sieci światłowodowych: panele (przełącznice) światłowodowe, skrzynki zapasu kabla, pigtaile i patchcordy optyczne , tace, mufy, adaptery, gniazda abonenckie, itd.
Okablowanie światłowodowe
Kod:
  • BK/11140481
  • BK/11140251
  • BK/11140491
  • BK/11140451.1
Płyty rozdzielcze pozwalają na montaż adapterów światłowodowych w naściennej szafce rozdzielczej małej....
Kod:
  • BK/11120281
Szafka pozwala na montaż 3 kaset światłowodowych i płyty rozdzielczej (płyta rozdzielcza pozwala na montaż w szafce...
Kod:
  • BK/11140441
  • BK/11140451
  • BK/11140471
  • BK/11140461
Płyty rozdzielcze pozwalają na montaż adapterów światłowodowych w naściennej szafce rozdzielczej średniej....
Kod:
  • BK/11120071
Szafka pozwala na montaż 4 kaset światłowodowych i płyty rozdzielczej (płyta rozdzielcza pozwala na montaż w szafce...
Kod:
  • BK/11142381
  • BK/11142411
  • BK/11142371
  • BK/11142401
  • BK/11142391
Płyty rozdzielcze pozwalają na montaż adapterów światłowodowych w naściennej szafce rozdzielczej dużej. Płyty posiadają...
Kod:
  • BK/11190141
  • BK/11190155
  • BK/11190155.1
Obudowa wykonana z blachy stalowej malowana standardowo farbą proszkową RAL7035 - jasno szary - strukturaStelaż...
spawarka mini 6s
Kod:
  • FF/MINI6S
Najmniejsza i najlżejsza spawarka pracująca w oparciu o technologię pozycjonowania do rdzenia (rzeczywistego)....
spawarka mini 4S
Kod:
  • FF/MINI4S
Najmniejsza i najlżejsza spawarka pracująca w oparciu o technologię aktywnego pozycjonowania V-rowków. Odporna na...
Adapter 45x45 na 1 adapter SC duplex
Kod:
  • FU/FA-644-5MP
Adapter kątowy w standardzie 45x45 do montażu jednego adaptera światłowodowego SC duplex oraz adapterów kompatybilnych...

Strony

Nowości

panel 24-portowy do gniazd typu F
Panel EmiterNet niewyposażony do gniazd typu „F” - „F” (beczka). Znajduje...
puszka SOB4S uchylona IP64, puszka SOB4S zamknięta IP64, puszka SOB4S góra IP64, puszka SOB4S otwarta IP64
Puszka podłogowa zintegrowana z ramką do instalacji osprzętu w standardzie...
kabel EmiterNet FTP kat.6 PVC
Czteroparowy kabel ekranowany kategorii 6 jest przeznaczony do szerokopasmowych...
produkty Tigo
Tigo jest producentem elastycznego systemu elektroniki na poziomie modułu...
ramka natynkowa TSM mała widok, ramka natynkowa TSM duża widok, ramka natynkowa TSM dyst duży góra, ramka natynkowa TSM dyst mały góra, ramka natynkowa TSM dyst mały spód, ramka natynkowa TSM bok, ramka natynkowa TSM dyst duży góra, ramka natynkowa TSM dyst duży spód
Ramka wraz z odpowiednią telekomunikacyjną skrzynką mieszkaniową podtynkową...
Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW1Z zamknięta, Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW1Z otwarta, Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW2Z zamknięta, Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW2Z otwarta, Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW2Z wyposażona
Telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe EmiterNet (TSM EmiterNet) do zabudowy...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

Emiter rozpoczyna nowy cykl internetowych szkoleń....
16.11.2017
Coraz więcej gmin stawia na fotowoltaikę. Nie dzieje...
13.11.2017