Okablowanie światłowodowe

Kabel światłowodowy zawiera minimum jedno włókno szklane – dzięki czemu jest on odporny na zakłócenia elektromagnetyczne, a sama transmisja światłowodowa jest bardzo szybka. Kable światłowodowe cechuje duża przepustowość i są one wykorzystywane m.in. w telekomunikacji. Okablowanie światłowodowe EmiterNet przeznaczone jest do instalacji wewątrzbudynkowych (kable światłowodowe uniwersalne, w wykonaniu uniepalnionym LSZH, LZ0H, FRNC, kable drop i breakout) lub kable optyczne zewnętrzne do instalacji lokalnych (okablowanie strukturalne) lub dalekiego zasięgu (telekomunikacyjne). W naszej ofercie dostępne są także kable światłowodowe typu drop do instalacji FTTH (FTTx, FTTH, FTTD), w tym instalacji światłowodowych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Proponujemy różnorodne włókna światłowodowe: jednomodowe (standardu G652.C/D lub włókna o niskim promieniu gięcia G657.A1, G657.A2), wielomodowe OM1, OM2, OM3, OM4, itp. Oferujemy również akcesoria do wykonania sieci światłowodowych: panele (przełącznice) światłowodowe, skrzynki zapasu kabla, pigtaile i patchcordy optyczne , tace, mufy, adaptery, gniazda abonenckie, itd.
Okablowanie światłowodowe
Przełącznica światłowodowa naścienna na 2 adaptery SC simplex
Kod:
  • FU/FA-1350E-86
Mini przełącznica światłowodowa przeznaczona do terminowania 2 włókien światłowodowych w adapterach typu SC simplex lub...
Przełącznica światłowodowa naścienna na 2 adaptery SC simplex, z osłoną wtyków
Kod:
  • EM/FA-1350-H2A
Mini przełącznica światłowodowa przeznaczona do terminowania 2 włókien światłowodowych w adapterach typu SC simplex lub...
Kod:
  • BK/11111001.1V
  • BK/11111001.3V
  • BK/11111001.2V
  • BK/11111002.1V
  • BK/11111003.1V
Skrzynka złożona (wysuwalna) wraz z odpowiednią płytą czołową tworzy przełącznicę światłowodową (przykład kompletnej...
Kod:
  • BK/...
Płyta czołowa wraz z odpowiednią skrzynką prostą lub złożoną tworzy przełącznicę światłowodową. Oznaczenia...
Kod:
  • BK/22QPxxxx.x
Pigtaile produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe o przekroju 900µm. Pigtail może być zakończony złączem typu ST,...
Kod:
  • BK/xxxxxxxx.x
Pigtaile produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe o przekroju 900µm. Pigtail może być zakończony złączem typu ST,...
Kod:
  • BK/...
Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje...
Kod:
  • BK/...
Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje...
Kod:
  • BK/...
Patchcordy optyczne duplex monomodowe i multimodowe produkowane są w oparciu o kabel patchcordowy duplex typu I-V(ZN)H...
Kod:
  • BK/...
Patchcordy optyczne duplex monomodowe i multimodowe produkowane są w oparciu o kabel patchcordowy duplex typu I-V(ZN)H...
Kod:
  • -
Dostarczamy kable typu „Ready for Use” zakończone wszystkimi rodzajami złącz (ST, SC, FC, LC, E2000, MTRJ) oraz o...
Kod:
  • BK/11190161
  • BK/11190161.L
Szafka pozwala na montaż 3 kaset światłowodowych lub jednej kasety i płyty rozdzielczej (płyta rozdzielcza pozwala na...

Strony

Nowości

panel 24-portowy do gniazd typu F
Panel EmiterNet niewyposażony do gniazd typu „F” - „F” (beczka). Znajduje...
puszka SOB4S uchylona IP64, puszka SOB4S zamknięta IP64, puszka SOB4S góra IP64, puszka SOB4S otwarta IP64
Puszka podłogowa zintegrowana z ramką do instalacji osprzętu w standardzie...
kabel EmiterNet FTP kat.6 PVC
Czteroparowy kabel ekranowany kategorii 6 jest przeznaczony do szerokopasmowych...
produkty Tigo
Tigo jest producentem elastycznego systemu elektroniki na poziomie modułu...
ramka natynkowa TSM mała widok, ramka natynkowa TSM duża widok, ramka natynkowa TSM dyst duży góra, ramka natynkowa TSM dyst mały góra, ramka natynkowa TSM dyst mały spód, ramka natynkowa TSM bok, ramka natynkowa TSM dyst duży góra, ramka natynkowa TSM dyst duży spód
Ramka wraz z odpowiednią telekomunikacyjną skrzynką mieszkaniową podtynkową...
Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW1Z zamknięta, Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW1Z otwarta, Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW2Z zamknięta, Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW2Z otwarta, Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW2Z wyposażona
Telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe EmiterNet (TSM EmiterNet) do zabudowy...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

Emiter rozpoczyna nowy cykl internetowych szkoleń....
16.11.2017
Coraz więcej gmin stawia na fotowoltaikę. Nie dzieje...
13.11.2017